KĀ SAGLABĀT VESELĪBU

veselibas-vaks

Jūs arī būsiet dzirdējuši tādu populāru atziņu, – cilvēks līdz 40 gadiem darot visu, lai savu veselību sabojātu, bet pēc tam atkal ļoti rūpējas, lai veselību atgūtu, saglabātu. Žurnālos, kas sevi dēvē par lasītākajiem, radio un TV pārraidēs dzīvo sevišķi gudri padomdevēji, ka nepārtraukti jūs apber ar padomiem kā dzīvot, kāda pārtika veselīga, kāda ne. Tad vēl ikdienas atklājumi par indīgo lasi, nepareizu dzīvesveidu utt. Sava jēgu kādam īsam brīdim, iespējams, tur var smelties, bet lielā informācijas plūsma ir haotiska un savā dažādībā nesakārtota. Tādēļ tik mazā mērā lietojama. Reklāmās pat tiek ieteikts sākt jaunu dzīvi, kaut patiesībā tas nemaz nav iespējams. Katram ir tikai viena dzīve. To katram derētu nodzīvot ar zināšanām par veselīga mūža noslēpumiem. Tad, lūk apgāds Pētergailis laidis klajā Regīnas Rožkalnes grāmatu – Kā saglabāt veselību.

Autore priekšvārdā raksta –“Šajā grāmatā jūs atradīsiet atbildes uz to, kas un kādā veidā ietekmē veselību un kāds ceļš ejams, lai to saglabātu. Varēsiet rast praktiskus padomus slimību profilaksei un ārstēšanai, kā arī atzinumus par to, kas ir pa spēkam katram pašam cīņā pret visdažādākajām slimībām.

Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem cilvēka veselība tikai 10-15% apmērā ir atkarīga no ārstnieciskās palīdzības, 20% – no ekoloģijas, 20% – no ģenētikas, bet 50% apmērā ir atkarīga no paša cilvēka – viņa informētības, ieinteresētības un iespējām dzīvot veselīgu dzīvesveidu.”

Jā, protams, visi labie padomi kopā ņemot gan nav izpildāmi, jo tad pašai dzīvei kā tādai, laika vairs nepietiks…Bet tomēr, – ja jums rūp sava veselība, tad šī grāmata sniegs daudz klasificētas informācijas katram labi saprotamā valodā. Un, ja to iesaka pat profesors Anatolijs Danilāns, tad tā jums noteikti noderēs.

Lai jūsu Dzīvības līnija ir gara!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s