Lūdzu, neapvainojiet cūkas!

01.Blogammm–Janaitis-0233

Cūku nepamatota apvainošana izdarībās, kur viņas nav vainīgas, turpinās. Neviens Latvijas jurists nav rakstījis iesniegumu Eiropas dzīvnieku aizsardzības institūcijām, lai apvainotājus sodītu par melīgu ziņu izplatīšanu. To var saprast, jo no cūkas nekādu honorāru gūt nevarēs – vēl jāpiemaksā par desām, karbonādi, cepeti, šašliku.

Ko dara cilvēks – ķēzītājs. Viņš savos ķēzījumos vienmēr visu laiku vaino cūku, kas tur pat tuvumā nav bijusi. Ar auto virzos pa pilsētas ielu. No priekšā braucošā limuzīna izlido apgrauzta ābola serde, banāna miza,  saldējuma iepakojums vai visbiežāk – izsmēķis. Pēc tā visa, ko par cūku un cūciskumu nākas dzirdēt,  pie stūres vajadzētu sēdēt cūkai. Bet, nekā… Vadītājs – ķēzītājs saules brillēs. Vai bez tām.

Paskatieties sev apkārt! Cik bieži samierināmies ar dzīvi pieķēzītā, nesakārtotā, piegružotā vidē. Izrādās – dzīvot atkritumos ir jau pierasts. No bērna kājas. Dzīve atkritumos slinkos cilvēkus apmierina. Un tajā pašā laikā izteikt apvainojumus cūkai.

Piedod, cūciņ! Agrāk vai vēlāk tavi apvainotāji tevi apēdīs…

Arī kādas reklāmas aģentūras radītajam cūkmenam gar zodu tecēs tavi tauciņi…

P.S. Uz “Latvijas Valsts meži” brīdinājumu: NEMĒSLO MEŽĀ. PAR CŪKU PĀRVERTĪSIES! – piebildīšu, brīdinājums ir aplams pēc savas būtības, jo cūka savu dzīvokli ar cilvēku sadzīves atkritumiem nepiedrazo! To dara cilvēks – ķēzmens!

02.Blogammm–Janaitis-2691 03.Blogs zemgale-3450-2 04.Blogs zemgale-5919 05.Blogammm–Janaitis-2413 06.Blogs zemgale-5920 07.Blogs zemgale-2732 08.Blogs zemgale-2692

Izbāzeņa fotoattēls – Aivars Elgutis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s