No kā sastāv LATVIJA?

No viena Mersedes markas unikāla limuzīna, kas ne no šā, ne no tā, ņem apstājas un tālāk nekust. Es zināju vienu stāstu par kādu zirgu, kas nebija izkustināms līdz ko norietēja saule. Šī limuzīna (tas nav Jāņu nakts krāsā) stāstā intersantākais ir tas, ka ne šai zemē, ne citur pasaulē, kas tam auto par vainu, atrast nevar.

No otro reizi izbēgušas lācenes Mades (Made in Latvia), kurai dzīve līdzšinējā ieslodzījuma vietā acīmredzot apnikusi. Visi portāli nepārtraukti ziņo, ka īslaicīgi kontakti ar lāceni tā kā bijuši, tā kā nē. Un arī par to, ka lietus viņas pēdas aizskalojis jūrā. Vai tas varētu būt, ka viņa meklē un nevar atrast ceļu uz lidostu, lai izkļūtu pilnīgā brīvībā.

No rotējošiem ierēdņiem. Izplatījumā, cik man tās zināšanas, rotējošu objektu ir… Daudz, tas nav tas vārds. Daudz ierēdņu mums valstī, bet rotē ne visi. Vairāk rotē tie, kas iepriekšējā (tagadējā) darba vietā atzīti par nekompetentiem. Tad nu viņus aizrotē uz turieni, kur viņi ar savu nekompetenci būs noderīgāki. Tā teikt – ilgspējīgākai attīstībai.

No ceļu bedrēm. Tādēļ jau atsevišķos ceļu gabalos, kur vēl saglabājies asfalts, nepieciešami radari. Jo kurš autovadītājs, kuldamies pa trepīti vai bedru bedrēm, nokļuvis uz asfalta nevēlēsies izjust braukšanas ātrumu? Īstenībā bedres ir pats labākais veids, kā ātrumu ierobežot. Un, cik labi var “uzvārīties” bedres lietus laikā itkā salabojot?

No lētāka benzīna. Kā katru autobraucēju iejūsmina cenu samazinājums Statoilā par 0,5 santīmiem! Kāds atspaids ģimenes budžetam! Varētu mēnešā laikā sakrāt vienai Statoila desiņai. Ja ne parīt varētu sekot ziņa par 1,5 vai 2 santīmu sadārdzinājumu.

No politiķu solījumiem vai pārdomām tautas labā. Piemēram – pārtikai vajadzētu samazināt PVN. Vai tas neizklausās jauki?

No izmirušiem ciemiem. Bet tas jau tik uz labu. Tas brīdis, ka Latvijas teritorija Eiropai būs vajadzīga ne tikai kā nomale atkritumu izgāšanai, tas brīdis tuvojas…

Vajag domāt pozitīvi!

Vecā limuzīna vietā nopirks jaunu, Made gan jau atradīsies. Tomēr pēdējā ziņa ir pārāk skumja, Made esot nošauta. Tad, kad cilvēkiem rodās problēmas ar saprātu, tad darbā tiek laisti ieroči. Ierēdņi uz laiku ierotēs labi atalgotā vietā, visi jau nebrauks vairs šā vai tā, rapšu eļļa pie benzīna dod it kā pankūku cepšanas aromātu, politiķi jau ir tādēļ, lai solītu un nodokļu maksātāja tauta tādēļ, lai noticētu. Izmiruši ciemi? Latvija līdz ar to kļūst zaļāka un arī pēc šī gada talkas atkritumu esot mazāk. Tie vairāki simti tūkstoši, kas jau emigrējuši, te nekādus atkritumus, pat gribēdami, nespēj atstāt.

Domāsim pozitīvi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s