E-E-E-EH!

 

Jautājums par Nacionālās bibliotēkas nepieciešamību joprojām ir aktuāls, jo tik daudz lasāmvielas ir lielveikalos par katra produkta sastāvu, kas prasa laiku, lielu pacietību un tekstu atšifrēšanas iemaņas. Saskaitīt visas E piedevas un citas veselībai kaitīgās vielas ir tikpat kā neiespējami, jo teksti uz iepakojumiem ir veidoti speciāli tā, lai vēlme par izlasīšanu jums pārietu tajā pašā mirklī, kad to iedomājāties darīt.

Visas E piedevas, kas aizkavē produktu bojāšanās procesus ir kā galvenais lielveikalu priekšnosacījums garākam realizācijas termiņam. Pozitīvais ir tas, ka E piedevas pircēju ķermeņos pasargās tos no ātras satrūdēšanas, kad viņiem pircēja statuss būs galā.

Bet, ja kāds nevēlas visus E nosauktos un nenosauktos tik bieži un tik lielā daudzumā uzturā lietot, tad uz veikalu ejot, līdzi jāņem pavairojamā lēca. Bet tā vēl negarantēs teksta apgūšanu. Uzskatamībai pievienoju biezpiena krēma “Emma” ar rozīnēm kārbiņas noplēšamo vāku. Produkts pirkts veikalā Stockmann Rīgā, ražots Tere Igaunijā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s