Skābā krējuma izstrādājums

Varētu sākt ražot nevis automašīnas, bet autoizstrādājumus. Teiksim, nevis ziedus, bet ziedu izstrādājumus. Kaut gan ir taču arī nevīstošu ziedu izstrādājumi un krievu valodā pat saka „buket živih cvetov“ (dzīvo ziedu pušķis), ar to domājot visus pārējos ziedus par mākslīgiem.

Es sāku par to Skābā krējuma izstrādājumu, ko ražo „Baltais“. Lai jūs tajā iegrābtos, ražotāji par to speciāli domājuši, pasūtot iepakojuma noformējumu. Tekstā vārds „iztrādājums“ izveidots četras reizes mazāks par vārdu „Krējuma“ un novietots uz zaļa apdrukāta fona tā, lai būtu slikti pamanāms. Līdzīgi kā TV balsošanā, kad citu raibumu starpā par viena zvana cenu jūs tiekat informēts ar gandrīz nesalasāmiem maziem burtiem, kaut kur ekrāna apakšējā malā.

Ja balsošanas laikā atvērsiet „Baltais“ Skābā krējuma izstrādājumu, pagaršosiet to, tad arī sapratīsiet, ka otrreiz to nez vai pirksiet. Tomēr „ieguvums“ no šāda pirkuma būs vērā ņemams – tas nepelēs un būs derīgs vismaz mēnesi. Ilgstošai pārdošanai un uzglabāšanai nekas labāks nevar būt, bet vai ēšanai?

Izstrādājums

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s